Podręcznik krok po kroku Asus Rs720a E9 Rs12v2

Podręcznik krok po kroku Asus RS720A-E9-RS12V2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego urządzenia. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące zainstalowania i skonfigurowania systemu Asus RS720A-E9-RS12V2, a także wskazówki dotyczące korzystania z niego. Książka zawiera również informacje na temat konfiguracji sieci, zabezpieczeń i zarządzania energią, a także wskazówki dotyczące tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Podręcznik krok po kroku Asus RS720A-E9-RS12V2 zawiera wszystko, co potrzebne do pełnego wykorzystania potencjału tego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik krok po kroku Asus Rs720a E9 Rs12v2

 • Napędzany najnowszymi procesorami Intel Xeon Scalable 2. generacji
 • Procesor o mocy 205 W i obsługa 24 gniazd DIMM
 • Skalowalna konstrukcja do wzrastających obciążeń systemu, z 12 gniazdami na dyski HDD SATA/SAS, dwoma gniazdami PCIe lub M. 2 typu SATA oraz 8 gniazdami PCIe Gen3 x16
 • Ultraszybka łączność dzięki zastosowaniu karty OCP 2. 0 Mezzanine do zastosowań HCP
 • Ekskluzywna technologia radaru termicznego zapewnia doskonałą efektywność energetyczną i redukuje zużycie prądu przez wentylatory nawet o 20%
 • Wysoka efektywność energetyczna dzięki zastosowaniu jednostki zasilającej typu 80 Plus Titanium o mocy 850 W
 • Łatwa konserwacja i diagnostyka – wewnętrzne gniazdo USB 3. 0 oraz obsługa kart micoSD dla ułatwienia dostępu
 • Kompletny pakiet zarządzania infrastrukturą IT wraz z modułem ASMB9 do zdalnego zarządzania w trybie pracy poza ruchem sieciowym (out-of-band) oraz oprogramowaniem ASUS Control Center do zarządzania w trybie ruchu sieciowego (in-band)

Napędzany najnowszymi procesorami Intel Xeon Scalable 2. generacji

RS700-E9-RS12 korzysta z procesorów Intel Xeon Scalable 2. generacji i oferuje niesamowitą wydajność serwera 2U oraz niewiarygodną moc w niewielkiej obudowie. Serwer RS700-E9-RS12 oferuje przełomową wydajność dzięki zastosowaniu najnowszego typu pamięci nieulotnej Intel Optane™ DC zapewniającego wyższą o ponad 88% liczbę operacji wejścia wyjścia na sekundę (IOPS) w porównaniu do takiej samej konfiguracji złożonej z dysków SSD. Korzystając z najnowszej technologii Intel Deep Learning Boost do zwiększenia możliwości w zastosowaniach głębokiego nauczania, serwer RS700-E9-RS12 osiąga 3, 1 razy wyższą wydajność w modelach ResNet-50 i SSD VGG-16, w pełni demonstrując możliwości inferencyjne nowej platformy.

Skalowalna platforma do rosnącego obciążenia systemu

Serwer RS720-E9-RS12-E został zaprojektowany do łatwej skalowalności koniecznej w stale rozwijających się przedsiębiorstwach i w zastosowaniach wymagających wielozadaniowej wydajności. Można wybierać spośród opcji z sześcioma gniazdami PCIe Gen3 x8 lub trzema gniazdami PCIe Gen3 x16, do podłączania kart graficznych o pełnej wysokości i długości. Dostępne jest również jedno gniazdo PCIe x16 na kartę HBA/RAID, co zapewni równoległe wykonywanie operacji na wszystkich dyskach skonfigurowanych w macierzy.

Serwer RS720-E9-RS12-E oferuje różne typy interfejsów do elastycznej konfiguracji dysków, w tym dwa gniazda PCIe lub SATA M. 2 oraz złącze OCuLink typu port-to-port z technologią Intel VROC na cztery 2, 5-calowe dyski SSD NVMe typu hot swap.

Ultraszybka łączność do zastosowań HPC

Serwer RS720-E9-RS12-E oferuje dwa wbudowane gniazda sieciowe klasy 1G i po dodaniu karty adaptera PCIe obsługuje ultraszybką łączność z prędkościami połączeń sięgającymi 25 gigabitów. Dodatkowo obsługuje jedną kartę OCP 2. 0 Mezzanine (złącze Gen3 x16) do zastosowań typu HCP, które wymagają obsługi sieci o wysokiej przepustowości oraz niskiej latencji do łączenia kilku węzłów i klastrów.

Ekskluzywna technologia radaru termicznego dla wysokiej wydajności energetycznej

Serwer RS720-E9-RS12-E oferuje technologię radaru termicznego, ekskluzywnie zaprojektowaną przez firmę ASUS, z czujnikami otoczenia do monitorowania temperatury wewnętrznej i zewnętrznej oraz dynamicznego dostosowywania krzywej reagowania wentylatorów. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii o nawet 20% i redukuje całkowite koszty operacyjne – jest to więc idealne rozwiązanie dla centrów danych o ekstremalnych obciążeniach. com/websites/global/products/W5Fw7iCJP3FAcs0n/images/03-2. png"/>

Obsługa dodatkowej jednostki zasilającej klasy Titanium

Jednostki zasilające o parametrach 850 W 80 Plus Titanium z ponad 96% efektywnością energetyczną bezpośrednio redukują koszty operacyjne i wydatki.

Złącze ASUS ProCool

ASUS ProCool to na nowo wynalezione gniazdo zasilania. W porównaniu z tradycyjnymi gniazdami zasilania rozwiązanie ProCool oferuje bezpieczniejsze połączenie o mniejszym oporze, co dodatkowo usprawnia wydalanie ciepła i zwiększa stabilność systemu.

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania infrastrukturą IT

Serwer RS720-E9-RS12-E jest wyposażony w zintegrowany moduł iKVM oraz oprogramowanie ASUS Control Center, dzięki czemu oferuje kompleksowe rozwiązanie do zarządzania zarówno w trybie ruchu sieciowego (in-band), jak i w trybie pracy poza ruchem sieciowym (out-of-band), dla firm typu small-biznes oraz przedsiębiorstw średniej wielkości.

Zintegrowany na tej płycie głównej moduł ASMB9-iKVM umożliwia zdalną aktualizację BIOS-u, sterowanie wentylatorami, korzystanie z niezależnych narzędzi KVM, nagrywanie wideo, wykonywanie zrzutów ekranu z BSOD, a także oferuje całodobowy, zdalny dostęp do monitorowania oraz funkcji diagnostycznych – nawet jeśli system operacyjny serwera jest wyłączony lub znajduje się w trybie offline – za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu graficznego opartego na Internecie, który działa na większości popularnych przeglądarek.

ASUS Control Center (ACC) to scentralizowana i zintegrowana platforma do zarządzania systemami informatycznymi, która umożliwia monitorowanie i sterowanie komercyjnymi produktami firmy ASUS, takimi jak serwery, stacje robocze oraz odtwarzacze treści cyfrowych. ACC umożliwia zdalne aktualizowanie BIOS-u, monitorowanie kilku systemów za pomocą urządzeń mobilnych, a także aktualizację i instalację oprogramowania za jednym kliknięciem, pozwalając użytkownikom na łatwe i wygodne zarządzanie każdego rodzaju infrastrukturą IT.Dowiedz się więcej na temat ASUS Control Center >

Uproszczona konserwacja i zarządzanie

Oprócz zintegrowanego mechanizmu automatyzacji infrastruktury do zarządzania w trybach „in-band” i „out-of-band” serwer RS720-E9-RS12-E oferuje inteligentnie zaprojektowane i intuicyjne funkcje zarządzania, które zostały stworzone z myślą o zaoszczędzeniu czasu pracowników IT, poprawy efektywności operacyjnej i umożliwienia szybszej diagnostyki. com/websites/global/products/W5Fw7iCJP3FAcs0n/images/06-1. png" alt="" draggable="false"/>

Szybki przegląd stanu uruchamiania

RS720-E9-RS12-E wyświetla w czasie rzeczywistym informacje dotyczące statusu systemu podczas jego uruchamiania, a także powiadamia o ewentualnych problemach wykrytych podczas diagnostyki – dla jeszcze wydajniejszej pracy infrastruktury IT i łatwiejszego diagnozowania błędów. com/websites/global/products/W5Fw7iCJP3FAcs0n/images/06-2. png" alt="" draggable="false"/>

Widoczny Q-Code

Serwer RS720-E9-RS12-E posiada wyświetlacz LED z widocznym Q-Code/statusem portu 80 do łatwego monitorowania całego procesu uruchamiania systemu, już od jego włączenia i w trakcie procesu ładowania systemu operacyjnego. com/websites/global/products/W5Fw7iCJP3FAcs0n/images/06-3. png" alt="" draggable="false"/>

Instalacja i debugowanie dysku z systemem operacyjnym

Wewnętrzne gniazdo USB 3. 0 obsługuje dyski z systemami operacyjnymi, co zapewnia bezpieczny sposób instalacji systemu Linux lub oprogramowania VMware Hypervisor, jak również stanowi dodatkową metodę dostępu w celu diagnozowania. com/websites/global/products/W5Fw7iCJP3FAcs0n/images/06-4. png" alt="" draggable="false"/>

Obsługa kart MicroSD

Obsługa kart MicroSD ułatwia zdalne aktualizacje systemu operacyjnego przy użyciu plików z obrazami systemu, śledzenie danych z dziennika systemowego oraz przechowywanie materiału wideo.

Podręcznik nauczyciela został opracowany z myślą o lektorach, którzy pragną nauczać nie tylko skutecznie lecz także w sposób twórczy i atrakcyjny dla studenta. Stanowi on przede wszystkim obszerny poradnik metodyczny lecz zarazem także poręczne narzędzie na lekcji oraz źródło inspiracji i gotowych pomysłów. Szczegółowe wskazówki zawierają odpowiedzi na najczęściej stawiane przez nauczycieli pytania:

? jak krok po kroku wprowadzać i trenować kolejne zagadnienia gramatyczne?

? jak wyjaśniać znaczenie nowych słów bez tłumaczenia na język studenta?

? jak pracować w grupach dużych i zróżnicowanych pod względem poziomu?

? jak zmotywować kursantów do mówienia tylko po polsku?

? jak uczyć, by zachęcać, a nie nużyć?

Książka zawiera:

? komentarz metodyczny do wszystkich dialogów i ćwiczeń

? ponad 70 zupełnie nowych gier komunikacyjnych, służących? rozgadaniu? oraz automatyzacji gramatyki

i słownictwa

? ponad 150 opisów dodatkowych działań aktywizujących uczniów, często nie wymagających kserowania

? zestawy zadań pisemnych do każdej lekcji

? listy ćwiczeń służących rozwijaniu konkretnych sprawności

? odsyłacze do najbardziej przydatnych ćwiczeń z portalu e-polish. eu

? 9 warsztatów fonetycznych zawierających ćwiczenia i wiersze do treningu wymowy poszczególnych

głosek

? 5 testów ewaluacyjnych

? transkrypty nagrań z podręcznika

? klucze odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń z podręcznika

W cenę książki wliczono 12 miesięczny dostęp do platformy e-polish. eu.

Dostępna liczba sztuk
Dostępność całkowita111 szt.
Dostępność w naszym magazynie2 szt. (realizacja jeszcze dzisiaj)
Dostępność w punktach Bonito

Darmowa dostawa już od 299, 00 

 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
 • Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
 • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
 • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
 • Listonosz doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
 • Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Kurier doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.

  * opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3, 00 zł

Podręcznik krok po kroku Asus Rs720a E9 Rs12v2

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik krok po kroku Asus Rs720a E9 Rs12v2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik krok po kroku Asus Rs720a E9 Rs12v2