Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ab 14a

Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ab 14a to idealna pozycja dla osób, które są świeżo wprowadzone w świat technologii Fujitsu Ab. Książka zawiera szczegółowe informacje dotyczące instalacji i konfiguracji systemu Fujitsu Ab 14a, jak również rady i wskazówki dotyczące optymalizacji, zabezpieczania i wykorzystania wszystkich funkcji systemu. Podręcznik również zawiera wskazówki dotyczące tworzenia i wykorzystania skryptów, a także korzystania z narzędzi diagnostycznych, aby uważnie monitorować pracę systemu. Dzięki Podręcznikowi dla początkujących Fujitsu Ab 14a można szybko i łatwo opanować podstawy tej technologii i skorzystać z jej wszystkich funkcji.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ab 14a

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

 1. Strona główna
 2. Nauczyciele materiały
 3. Podręczniki

 • Danuta Pioch,  Z kaszëbsczim w swiat
 • Podręcznik dla szkoły podstawowej, 1 etap edukacyjny
 • ► pobierz

 • Danuta Pioch, Kaszëbë. Zemia i lëdze
 • Podręcznik dla szkoły podstawowej, 1 etap edukacyjny
 • ► pobierz

  • Felicja Baska-Borzyszkowska, Wojciech Myszk,
   Kaszëbë. Jô w kaszëbsczi, kaszëbskô w swiece. cz. 1
  • Podręcznik dla liceum, IV etap edukacyjny

  ► pobierz

  Danuta Pioch, Òjczëstô mòwa

  Podręcznik dla kl. I gimnazjum

  pobierz

  Jaromira Labudda, Zôrno mòwe

  Podręcznik dla początkujących (kl. IV–VI) cz. 1

  Jaromira Labudda, Zdrój słowa

  Podręcznik dla początkujących (kl. 2

  Scenarniczi ùczbów kaszëbsczégò jãzëka

  red. Róża Wosiak – Śliwa

  Elżbieta Pryczkowska
  Teresa Wejer
  Dorota Formela
  W krôjnie Grifa

  Publikacja dostępna w księgarni Kaszubska Książka. pl

  Marzena Dembek, Mój słowôrz

  wyd. 2013

  pobierz

  Anna Kempa jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Programuje od ponad 20 lat. Karierę zawodową rozpoczęła w firmie software’owej tworzącej oprogramowanie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest współautorką (wraz z Tomaszem Staś) podręcznika do programowania: Wstęp do programowania w C#. Łatwy podręcznik dla początkujących. Doświadczenie informatyczne naszego eksperta wykracza poza programowanie w językach obiektowych i obejmuje takie dziedziny jak: programowanie w językach deklaratywnych (Prolog, F#), bazy danych, odkrywanie wiedzy w bazach danych i sztuczna inteligencja. Zainteresowania naukowe autorki dotyczą obszaru sztucznej inteligencji i jej wykorzystania w problemach ekonomii i zarządzania. Z pasją podchodzi zarówno do programowania, jak i uczenia.
  Wprawdzie programowanie komputerów daje autorce dużo swobody twórczej, ale nie pozwala wyobraźni poszybować tak wysoko jak sztuka, przykładowo eteryczny i oryginalny świat poezji Bolesława Leśmiana czy genialna fantastyka Stanisława Lema.
  „Wchodząc w obszar nowej dla nas dziedziny, należy niespiesznie oswajać się z jej klimatem. Nie pozwól, aby takie naturalne zjawisko podczas nauki, jak niezrozumienie czegoś, budziło Twój dyskomfort czy bezradność. Gdy ogarnia Cię niecierpliwość podczas programowania, pomyśl z zaciekawieniem: "Jeszcze nie wiem, gdzie jest przyczyna błędu, ale w końcu to rozgryzę". I nawet jeśli się okaże, że to było proste, a zajęło tyle czasu — pamiętaj, że nic się nie zmarnowało, ani minuta Twoich dociekań”.

  więcej »

  Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ab 14a

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ab 14a

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ab 14a