Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier Hf 298ae

Instalowanie sterownika i urządzenia Haier Hf 298ae jest łatwe i wymaga kilku prostych kroków. Najpierw należy pobrać i zainstalować odpowiedni sterownik z witryny Haier. Następnie należy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu urządzenia powinny pojawić się wszystkie niezbędne instrukcje instalacji, które należy postępować zgodnie z instrukcjami. Na koniec należy uruchomić oprogramowanie, które zostało zainstalowane wraz z urządzeniem, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. Po zakończeniu instalacji urządzenie jest gotowe do użycia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier Hf 298ae

 • Moduł sterowania ATW-A01

  Moduł sterowania dedykowany do Pomp Ciepła Haier Monoblok. Uwaga! Zestaw przyłączeniowy wymaga prawidłowego połączenia z uziemieniem elektrycznym. Nieprawidłowo wykonane połączenie uziemienia elektrycznego lub jego brak grozi porażeniem prądem. Nie wolno podłączać przewodu uziemienia elektrycznego do rur gazowych, wodociągowych, instalacji odgromowej lub...

  1 450, 00 PLN
  1 783, 50 PLN (brutto)


 • Pompa ciepła Haier HP250M3C

  Haier HP250M3C to pompa ciepła którą cechuje połączenie nowoczesnego wzornictwa i innowacyjnego rozwiązania, pozwalająca na niskie koszty eksploatacji. Charakteryzuje ją duża pojemność zasobnika (aż 240l), wysoka sprawność COP 2. 9, a także duża moc grzewcza 850W. Urządzenie posiada elektroniczny regulator z panelem dotykowym, a także funkcję...

  9 830, 00 PLN
  12 090, 90 PLN (brutto)


 • Pompa Ciepła Haier AU052FYCRA(HW)

  Pompy ciepła typu monoblok są łatwiejsze w montażu, ponieważ składają się tylko z jednej jednostki montowanej na zewnątrz i sterownika umieszczonego w dowolnym miejscu w budynku. Instalacja pomp Split wymaga stworzenia dodatkowego połączenia? układu chłodniczego. W przypadku pomp monoblok taki kompletny układ znajduje się we wnętrzu jednostki, a więc...

  13 240, 00 PLN
  16 285, 20 PLN (brutto)


 • Pompa Ciepła Haier AU082FYCRA(HW)

  Pompy ciepła typu monoblok są łatwiejsze w montażu, ponieważ składają się tylko z jednej jednostki montowanej na zewnątrz i sterownika umieszczonego w dowolnym miejscu w budynku.

  14 810, 00 PLN
  18 216, 30 PLN (brutto)


 • Nowy

  Pompa ciepła HAIER AW042SSCHA/HU062WAMNA

  Jeśli szukamy ekologicznego i efektywnego systemu grzewczego, to najlepszym rozwiązaniem będzie pompa ciepła. Urządzenie to, posłuży nam do ocieplenia budynku, jak i zapewnienia w nim ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła gwarantuje nam niezakłócony tryb pracy przy temperaturze nawet do -25°. Dodatkową cechą jest kompatybilność urządzenia z systemem BMS –...

  18 010, 00 PLN
  22 152, 30 PLN (brutto)


 • Pompa ciepła HAIER AW062SSCHA/HU062WAMNA

  Jeśli szukamy ekologicznego i efektywnego systemu grzewczego, to najlepszym rozwiązaniem będzie pompa ciepła.

  18 960, 00 PLN
  23 320, 80 PLN (brutto)


 • Pompa ciepła HAIER AW082SNCHA/HU102WAMNA

  Jeśli szukamy ekologicznego i efektywnego systemu grzewczego, to najlepszym rozwiązaniem będzie pompa ciepła.

  23 250, 00 PLN
  28 597, 50 PLN (brutto)


Zobacz większe

  Moduł sterowania dedykowany do Pomp Ciepła Haier Monoblok.

  Uwaga!

  Zestaw przyłączeniowy wymaga prawidłowego połączenia z uziemieniem elektrycznym. Nieprawidłowo wykonane połączenie uziemienia elektrycznego lub jego brak grozi porażeniem prądem. Nie wolno podłączać przewodu uziemienia elektrycznego do rur gazowych, wodociągowych, instalacji odgromowej lub przewodów uziemienia instalacji telefonicznej.

  Pobierz instrukcję ATW-A01

  Więcej szczegółów

  HAI00959

  Haier

  Nowy

  • Więcej informacji
  • Pobierz
  • Opinie

  W pobliżu zestawu przyłączeniowego nie powinny pracować takie urządzenia, jak np. podgrzewacze wody ani inne urządzenia przygotowania wody. Praca urządzeń wydzielających parę wodną w pobliżu zestawu przyłączeniowego grozi jego zalaniem skroplinami wody, zwarciami doziemnymi i spięciami w razie uruchomienia układu chłodzenia.

  W celu prawidłowego montażu przed przystąpieniem do prac montażowych pobierz i przeczytaj dokładnie Instrukcję Obsługi i Montażu Zestawu.

  POBIERZ

  Produkty powiązane

  Nasza marka

  ‹ ›

  Uwaga: Najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem uzyskiwania aktualizacji sterowników w Windows jest zawsze Windows Update. Jeśli masz problemy z Windows Update, możesz sprawdzić, czy którykolwiek z linków znajduje się w witrynie Update Windows może pomóc w pierwszej kolejności.

  Przed rozpoczęciem

  Aktualizacje sterowników dla Windows oraz wiele urządzeń, takich jak karty sieciowe, monitory, drukarki i karty wideo, są automatycznie pobierane i instalowane za pośrednictwem Windows Update. Już prawdopodobnie masz najnowsze sterowniki, ale jeśli chcesz ręcznie zaktualizować lub ponownie zainstalować sterownik, oto jak:

  Aktualizacja sterownika urządzenia

  1. W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz menedżer urządzeń, a następnie wybierz pozycję Menedżer urządzeń.

  2. Wybierz kategorię, aby wyświetlić nazwy urządzeń, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) to, które chcesz zaktualizować.

   Wybierz pozycję Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika.

   Wybierz opcję Aktualizuj sterownik.

   Jeśli system Windows nie znajduje nowego sterownika, możesz spróbować znaleźć go w witrynie internetowej producenta urządzenia i wykonać podane w niej instrukcje.

  Ponowne instalowanie sterownika urządzenia

  Kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) nazwę urządzenia, a następnie wybierz polecenie Odinstaluj.

  Uruchom ponownie komputer.

  System Windows spróbuje ponownie zainstalować sterownik.

  Więcej pomocy

  Jeśli nie widzisz pulpitu i zamiast tego widzisz niebieski, czarny lub pusty ekran, zobacz Rozwiązywanie problemów typu niebieski ekran lub Rozwiązywanie problemów z czarnym lub pustym ekranem.

  Sprawdź, czy są dostępne aktualizacje Windows

  Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier Hf 298ae

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier Hf 298ae

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji sterownika i urządzenia Haier Hf 298ae