Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/icube2/domains/pionier-szkolenia.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 159
O firmie - Szkolenia Pionier
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/icube2/domains/pionier-szkolenia.pl/public_html/system/models/SysSeo.php on line 478

O firmie

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą z Zabrza powstałą z początkiem 2017 roku. Tworząc Ośrodek szkoleniowy 'Pionier' chcemy pod jedną nazwą zaoferować wszystko, co związane jest z rynkiem szkoleń, wsparciem informatycznym oraz tworzeniem dokumentacji dla placówek oświatowych.

 

Nasza oferta jest skierowana do szkół i placówek publicznych związanych z oświatą, administracji samorządowej oraz prywatnych firm. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte (wewnętrzne) z następujących zagadnień:

  • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
  • SYSTEM INFORMACJI OŚWIATOWEJ
  • ŻYWIENIE I SYSTE HACCP
  • BHP i PPOŻ.

Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi z aktywnym udziałem uczestników. Wiedza naszych wykładowców i bogate doświadczenie praktyczne, umiejętność tworzenia atrakcyjnych programów edukacyjnych - to niezwykle cenny intelektualnie potencjał firmy 'PIONIER'. To dzięki nim możemy oferować szkolenia na najwyższym poziomie.

 

Współpracujemy również z inną firmą szkoleniową oferującą rozwiązania szkoleniowe dla Państwa. To dobrze znana firma CSW z Gliwic. Centrum Szkoleń i Wsparcia oraz Pionier współpracują ze sobą na wielu płaszczyznach w tym również, wspólnie przeprowadzając dla Państwa szkolenia.

 

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU SZKOLEŃ?

Wysoki standard sal szkoleniowych, atrakcyjna forma zajęć, interaktywny wykład w oparciu
o prezentację multimedialną, liczne przykłady z praktyki, możliwość korzystania z indywidualnych konsultacji oraz profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe.

 

Szkolenia zamknięte (wewnętrzne) organizowane na zlecenie Klienta charakteryzują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb szkoleniowych zleceniodawcy:

  • wybór tematu szkolenia
  • dostosowanie programu szkolenia do oczekiwań Klienta
  • wybór właściwej metody szkolenia
  • sprawdzenie poziomu zaawansowania uczestników szkolenia.